سوالات متداول

سامانه سفارش آنلاین غذا و نوشیدنی برای حضور در رستوران ها با منو های تخفیف دار

مزه گرد پیشنهادات ویژه و اختصاصی خود را دارد. سابقه خرید شما ثبت می شود و به عنوان مشتریان مزه گرد بسته به تعداد سفارشات و قدمت فعالیت بسته های تشویقی مناسبی را دریافت می کنید. در ضمن اگر به دنبال ماجراجویی هستید ما برای شما بستر قابل اعتمادی را برای امتحان یک تجربه بهتر فراهم کرده ایم. رستوران ها تنها با داشتن برخی استاندارد ها در اپلیکیشن مزه گرد قرار می گیرند. پس نیازی به بررسی های زیاد نیست فقط جستجو کنید، خرید کنید و به رستوران مراجعه کنید.

در هر مکانی که هستید می توانید با جستجو و خرید از طریق سامانه به صورت حضوری به رستوران مراجعه کرده و سفارش خود را میل کنید. چگونه از بارکد دریافت شده از خرید مزه گرد استفاده کنی…

هر رستورانی که به سامانه مزه گرد می پیوندد. یک بسته کمبوی ویژه برای کاربران ایجاد می کند.این بسته شامل تخفیف برای یک وعده ناهار یا شام یک نفره یا دونفره است.

از آنجایی که فقط اپلیکیشن اختصاصی رستوران قابلیت اسکن صحیح بارکد را دارد.هیچ اتفاقی نمی افتد.در ضمن رستوران دار ها هم فقط قابلیت اسکن کردن سفارشات رستوران خودشان را دارند.

در حال حاضر تیم مزه گرد برای گردآوری تمام رستوران ها و کافه های استاندارد در تلاش است. با کمی صبر نتایج نزدیک تر را نیز برای شما به نمایش خواهیم گذاشت. در ضمن اگر جای مناسب و در خوری را می شناسید که در مزه گرد موجود نیست به ما معرفی کنید.

این بخش صرفا دسته بندی تمامی رستوران های موجود در برنامه است و لزوما قابلیت خاصی ندارد.اما اگر رستوران های عضو مزه گرد روی منوی خود به صورت عمومی تخفیف گذاشته باشند از این بخش قابل دسترسی است.

برای تمامی بخش های پشتیبانی در مزه گرد ، راه های ارتباطی تعریف شده است. از درون اپلیکیشن به بخش مورد نظر پیام بدهید. در اولین فرصت با شما ارتباط برقرار می کنیم.